Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tréninky

Tréninky družstva žáků

PŘÍPRAVKA: momentálně pozastavena z důvodu malého počtu dětí

MLADŠÍ ŽÁCI: PÁTEK od 15,30 do 17,00 hodin

STARŠÍ ŽÁCI: PÁTEK od 16,30 do 18,00 hodin

DOROST: NEDĚLE od 13:00 do 15:30 hodin

Všichni: Neděle od 12 do 14 hodin tělocvična v ZŠ Zliv - pouze v době ZIMNÍ PŘÍPRAVY místo tréninků dorostu.

 

 

ZIMNÍ SOUTĚŽ 2017/2018

Jako již tradičně, pořádáme přes zimu ZIMNÍ SOUTĚŽ, ve které je možno za veškeré činnosti sbírat body. za špatné chování naopak o body přicházíte. Soutěžíme nejen ve fyzických aktivitách, ale i ostatních dovednostech, znalostech a testech nejen pozornosti, ale i obratnosti, vědomostí, empatie, atd, tak. aby soutěž byla pokud možno fér a přístupná pro všechny. NEJVÍCE bodů se letos dalo posbírat za TĚLOCVIČNU a za DOCHÁZKU. V mladších žácích soutěž vyhralá KLÁRA DOVINOVÁ. Ve starších žácích soutěž opanovala JULČA DOLEJŠÍ. Oběma moc gratulujeme a držíme všem palce do dalších soutěží.

ZIMNÍ SOUTĚŽ 2016/2017

Jako minulý rok, iv letošním roce jsme se přes zimu pustili do opakování závodu požárnické všestrannosti a dalších činností, které nám měli zkrátit zimu, než budeme opět moci vyrazit ven. Soutěilo se nejen v tělocvičně, kde jde hlavně o sílu a rychlost, ale také ve vědomostech, vzorném chování, domácích úkolech či výtvarných a technických dovednostech. Své si zde tedy najde opravud každý. Aby to bylo fér, udělujeme i body záporné za zlobení a zapomínání. Vítězem našeho letočního klání se stal TOMÁŠ KVAPIL. Mock gratulujeme a doufáme, že odměna udělala radost. Samozřejmě nemohl chybět dort pro celý team za vzornou snahu a práci během zimy. Nakonec jsme se vyfotili s naším panem starostou Janem Šandou, který ocenil naši zimní přípravu.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA VE FOTOGRAFIÍCH

 

Víkendy jsou naplněny účastí na soutěžích, jejichž seznam je v sekci soutěže.

Samozřejmě se může stát že budeme muset z nějakého důvodu trénink zrušit, nebo naopak se zůčastníme akce mimo tento čas a mimo rozpis soutěží. V tomto případě budeme kontaktovat rodiče formou SMS a v sekci vzkazy na tomto webu, kde mohou být další doplňující informace. 

Pokud by jste měli jakoukoliv nejasnost, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat, nejlépe telefonicky.

Zde je video, jak vypadá taková běžná páteční rutina...

TOPlist