Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

PŘÍPRAVKA

VÁNOČNÍ PŘEDSTAVENÍ NA VALNÉ HROMADĚ

Dne 16.12. 2017 se ve Zlivi v KD konala valná hromada SDH Zliv. Jedná se o každoroční schůzi, kde se sejde celý sbor, přečtou se zprávy o činnosti, hospodaření a je zrekapitulován uplynulý rok, a zároveň jsou nastaveny cíle a předpoklady roku dalšího. Toto byla skvělá příležitost jak se ukázat starším členům sboru a předvést náplň naší činnosti. Připravili jsme si pro ně tedy vystoupení o záchraně osob z hořícího domu za součinnosti všech složek HZS - tedy hasičů, policie a ZZS. Jeden z tatínků - Honza Remeš nám vyrobil účasné rekvizity, autíčka a ostatní rodiče dodali další ptořebné vybavení. Bylo to krásné a my to měli skvěle natrénované. Myslíme, že fotografie mluví za vše. Jednalo se zároveň o poslední vystoupení a akci přípravky v současné době, neboť 5 z 8 členů přípravky dovrší věk 6 let a přejdou tak do mladších žáků. Na další přípravku si tedy budeme muset chvíli počkat, než nám dorostou "miminka" a přijdou k hasičům.

PRVNÍ TRÉNINK ZLIVSKÉ PŘÍPRAVKY

Dne 21.09.2017 se konal historicky první trénink přípravky SDH Zliv. Sešlo nás poměrně dost a na programu bylo seznamování, domluva s rodiči a nemohlo chybět ani rozdělení dresů. Přípravka dostala žluté dresy, které jsou prozatím relativně velké, ale věříme, že budeme společně térnovat, trochu povyrosteme a dresy nám budou dobře.

Do přípravky s námi chodí: Kubík, Kristýnka, Lenička, Matýsek, Martínek, Lucinka, Madlenka, Pepča, Lukášek, Maruška, Bětuška a Kamča.

První hodinu jsme strávili trénovaním topografických značek. Pod textem naleznete prvních 15 značek, které se společně pokusíme v zimě naučit. Za odměnu jsme si na konci tréinku dali omalovánky a všechny děti dostaly razítko za to, že byly hodné do svého docházkového listu. :) Už se oc těšíme na další trénink.

 

CO SE PŘES ZIMU NAUČÍME?

  

TOPlist